Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Numer referencyjny: 101799 Data publikacji: 21 listopada 2022 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP na terenie stocznia;
  • Opracowywanie dokumentów BHP zgodnie z regulacjami prawnymi;
  • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn zaistniałych wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji wypadkowej,
  • Tworzenie i wdrażanie programów prewencyjnych mających ca celu poprawę BHP w firmie
  • Pozostałe działania wynikające z rozporządzenia w sprawie służby BHP oraz wewnętrzną polityka firmy

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego o kierunku lub specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
  • Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze BHP
  • Wiedzy z zakresu bezpiecznych metod pracy, aktualnych przepisów BHP i Ppoż. oraz umiejętność praktycznego ich zastosowania
  • Doświadczenie zawodowe- dodatkowym atutem będzie znajomość branży stoczniowej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • Znajomości obsługi programów Microsoft Office
  • Samodzielności, otwartości i pasji w zawodzie
  • Inicjatywy w działaniu oraz zaangażowania i współpracy
  • Inicjonowanie i weryfikacja działań zgodnie z przyjętym modelem zarządzania wg. ISO 45001

Oferujemy

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.