Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. infrastruktury

Pracodawca: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Numer referencyjny: 113007 Data publikacji: 02 lutego 2023 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

• ocena stanu technicznego budynków i budowli umożliwiająca określenie zakresu prac do wykonania
• przygotowywanie założeń technicznych niezbędnych do wysłania zapytań ofertowych związanych z utrzymaniem budynków i budowli
• wysyłanie zapytań ofertowych do firm zewnętrznych na prace budowlane - zarówno remontowe jak i inwestycyjne
• analiza ofert
• przygotowanie projektów umów, zleceń na realizowane prace
• nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi i montażowymi
• udział w odbiorach wykonanych prac
• przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na zakup gotowych dóbr inwestycyjnych
• protokolarne przekazywanie zrealizowanych zadań i zakupów inwestycyjnych użytkownikom
• przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na przeglądy okresowe, roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych - zgodnie z obowiązującymi przepisami.
• prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych i wpisywanie do nich protokołów z przeglądów technicznych

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i współpraca w zespole oraz samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie​
• znajomość technologii i zasad realizacji prac budowlanych
• wiedza ogólna w zakresie przepisów Prawa Budowlanego
• umiejętność szacowania kosztów i terminów realizacji prac budowlanych i remontowych

Oferujemy

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport i Medicoversport okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne) oraz prywatna opieka medyczna w Medicover
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.