Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Specjalista ds. pomiarów i badań jakościowych

Pracodawca: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Numer referencyjny: 182322 Data publikacji: 18 stycznia 2024 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

do Twoich zadań należeć będzie:

• wykonywanie specjalistycznych pomiarów i badań dostępnymi metodami i posiadaną aparaturą wystawianie świadectw i raportów z dokonanych badań i pomiarów

• właściwa eksploatacja oraz konserwacja aparatury kontrolno-pomiarowej

• współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie ustalania miejsca dokonywanych pomiarów i badań

Wymagania

tego od Ciebie oczekujemy:

• ​wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: okrętownictwo, chemiczne, ochrona środowiska – zależnie od specjalizacji

• ​doświadczenie w obszarze kontroli odbioru dostaw w firmach produkcyjnych

• jedna z metod badań nieniszczących VT, PT, MT w stopniu pierwszym

• znajomość rysunku technicznego i pakietu Office

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • ciekawą pracę przy wymagających projektach znaczących dla obronności RP
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego i samokształcenia
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • dofinansowanie do urlopu, kart MultiSport i Medicoversport, i inne okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników z Funduszu Socjalnego

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.