Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o. Numer referencyjny: 01/06/2018 Data publikacji: 07 czerwca 2018 Lokalizacja: KIELCE - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Ewidencja, raporty, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie gospodarki odpadami,
  • Realizacja wyznaczonych celów handlowych w oparciu plan sprzedaży,
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem pozyskiwania i utrzymania klientów,
  • Monitorowanie działań marketingowych, działań konkurencji oraz nadzór nad działaniami promocyjnymi i reklamowymi,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Administrowanie i prowadzenie dokumentacji, w tym: przygotowanie kalkulacji cenowych, ofert przetargowych i handlowych,
  • Kontrolowanie jakości sprzedawanych usług.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy - klientów przemysłowych,
  • Znajomość rynku,
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z gospodarką odpadami,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i kreatywność,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Umowa o pracę, warunki płacowe adekwatne do umiejętności, system prowizyjny (płaca zasadnicza+ prowizja).

Inne informacje

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy do dodanie następującej klauzuli:

Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy wskazaną w ogłoszeniu o pracę dotyczące stanowiska, na które aplikuję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Polskie Odpady Komunalne Sp. z o,o. z siedzibą w Kielcach, ul. Marii Opielińskiej 16b/3,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o.  siedzibą w Kielcach, ul. Marii Opielińskiej 16b/3, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 rok.

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@pok-falkow.pl

Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o.

Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o. - odzysk i unieszkodliwianie odpadów.