Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Koordynator Zakładu Przetwarzania Odpadów

Pracodawca: Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o. Numer referencyjny: 02/06/2018 Data publikacji: 07 czerwca 2018 Lokalizacja: Fałków - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Recykling i odzysk surowców, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Efektywne zarządzanie procesami w obszarze przeładunku, odzysku i transportu odpadów dostarczanych na teren zakładu,
  • Planowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych: magazynowanie, odzysk i transport,
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
  • Organizację pracy i nadzór nad podległymi pracownikami,
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesów w zakładzie,
  • Utrzymanie we właściwym stanie technicznym, eksploatacyjnym i estetycznym obiektów, urządzeń oraz sprzętu ciężkiego na terenie zakładu,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • Przestrzeganie zasad BHP na podległym terenie.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Brygadzisty/Kierownika Zmiany/Kierownika Produkcji i/lub innym stanowisku związanym z zarządzaniem pracownikami na stanowiskach operacyjnych;
  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki techniczne, związane z ochroną środowiska;
  • Dobrej znajomości obsługi komputera, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej podstawowym;
  • Umiejętności zarządzania zespołem pracowników;
  • Umiejętności ustalania priorytetów, organizacji własnej pracy i pracy podległych pracowników;
  • Dynamiki działania, zdolności obserwacji, identyfikowania problemów i nastawienia na ich rozwiązanie;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Inne informacje

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy wskazaną w ogłoszeniu o pracę dotyczące stanowiska, na które aplikuję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Polskie Odpady Komunalne Sp. z o,o. z siedzibą w Kielcach, ul. Marii Opielińskiej 16b/3,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o.  siedzibą w Kielcach, ul. Marii Opielińskiej 16b/3, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 rok.

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@pok-falkow.pl

Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o.

Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o. - odzysk i unieszkodliwianie odpadów.