Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Operator urządzeń do produkcji paliw alternatywnych

Pracodawca: Polskie Odpady Komunalne sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 03 lipca 2018 Lokalizacja: Fałków - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

Operator urządzeń do produkcji paliw alternatywnych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek lub/i koparek lub/i urządzeń sortujących
  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych lub/i elektrycznych
  • Gotowości do pracy zmianowej – 2 zmiany
  • Zaangażowania w wykonywana pracę
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Polskie Odpady Komunalne sp. z o.o.

Spółka Polskie Odpady Komunalne profesjonalnie zajmuje się zbieraniem, transportem oraz odzyskiem odpadów przemysłowych. Nasi klienci to przede wszystkim duże zakłady produkcyjne oraz instytucje państwowe, które wytwarzają odpady inne niż niebezpieczne oraz niebezpieczne.

POK Sp. z o.o. to największy producent paliwa alternatywnego w województwie świętokrzyskim. Roczna zdolność produkcyjna zakładu w miejscowości Fałków wynosi ok. 150.000 Mg. Wyprodukowane paliwo alternatywne RDF trafia do cementowni.