Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Płatny staż w dziale BHP

Pracodawca: PORTA KMI POLAND Numer referencyjny: 67976 Data publikacji: 26 maja 2021 Lokalizacja: Bolszewo - Pomorskie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Będziesz się zajmował/a:

  • Prowadzeniem rejestrów pomiarów środowiska pracy
  • Weryfikacją i uzupełnianiem dokumentacji substancji/mieszanin chemicznych
  • Ustalaniem zagrożeń i aktualizacją Ocen Ryzyka Zawodowego
  • Weryfikacją i przygotowaniem instrukcji stanowiskowych
  • Przeprowadzaniem audytów behawioralnych i przeciwpożarowych
  • Udziałem w postępowaniach powypadkowych
  • Udziałem w tworzeniu kampanii zwiększającej świadomość BHP w zakładzie pracy
  • Kierowaniem projektem dotyczącym odzieży roboczej

Wymagania

Idealnie gdybyś posiadał/a:

  • Status studenta/absolwenta kierunków o profilu BHP/Ochrony Środowiska
  • Bardzo dobrą, praktyczną znajomość pakietu Microsoft Office
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom komunikacji
  • Dokładność i rzetelność
  • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu - umowa do końca września (płatny staż)
  • Po okresie wakacyjnym chęć dalszej współpracy na ustaloną część etatu

PORTA KMI POLAND

PORTA to blisko 1900 pracowników, dzięki którym możemy dostarczać wyjątkowe drzwi do domów Polaków.