Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. ochrony środowiska

Pracodawca: PrecisionHR Numer referencyjny: 123 Data publikacji: 02 lipca 2019 Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A za:

  • Przeprowadzanie kontroli  warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Wsparcie działu  BHP, sporządzanie raportów, sprawozdań, statystyk

  • Zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawa, Realizowanie Polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higiena Pracy, Środowiskiem i Jakością w organizacji

  • Tworzenie, monitorowania i aktualizowania procedur oraz dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony środowiska w zakresie działalności firmy

  • Prowadzenie rejestru Kart przekazania odpadu

  • Wykonywanie innych zadań zgodnych z profilem odpowiedzialności ochrony środowiska i służb BHP

Wymagania

ZALEŻY NAM NA:

  • Wykształceniu wyższym w zakresie ochrony środowiska, ochrony pracy, BHP

  • Minimum 2 latach doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

  • Prawie jazdy kat. B

  • Umiejętności interpretacji oraz stosowania przepisów BHP

  • Znajomości Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

  • Praktycznej znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

Oferujemy

FIRMA OFERUJE:

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia i pracę pon- pt.

  • Opiekę medyczną (Medicover)

  • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia- pakiet PZU, opieki medycznej, Karty Multisport

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – dofinansowania – m.in. na wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci, pożyczki remontowe, bony na święta)

  • Dzień Hutnika- bonus pieniężny

  • Kartę Sodexo

  • Pozytywną atmosferę i docenienie zaangażowania ze strony Pracownika

Inne informacje

O FIRMIE:

Lider w świadczeniu usług dla producentów stali na świecie. Firma międzynarodowa, jej globalna sieć obejmuje ponad 80 miejsc działalności w hutach i 36 biur handlowych w 14 krajach.  Prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Europie, Azji i na Karaibach.

Firma przoduje w budowaniu najlepszych w swojej klasie zespołów, które spełniają najsurowsze wymagania partnerów w każdym miejscu na świecie. Ich usługi pomagają producentom stali zminimalizować ich wpływ na środowisko i przyczyniają się do bardziej ekologicznego świata.

PrecisionHR

Od 2010 roku wspieramy firmy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Zajmujemy się rekrutacją na stanowiska wyższego i średniego szczebla, stawiamy specjalistyczne diagnozy rozwoju kompetencji, a także w zakresie systemów i doradztwa HR.