Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 138795 Data publikacji: 30 listopada 2022 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów wyznaczonych dla obszaru utrzymania ruchu. Współpracę z innymi działami w celu zapewnienia realizacji celów Instalacji.
  • Realizacja ustalonego planu przeglądów, napraw i konserwacji, wykonywanie zleconych prac w obszarze elektrycznym i automatyki, wykonywanie napraw aparatury pomiarowej oraz urządzeń i układów elektrycznych.
  • Wykonywanie badań skuteczności ochrony przeciwporażeniowej urządzeń i instalacji do 1kV.
  • Diagnostyka maszyn i urządzeń w obszarze elektrycznym, proponowanie usprawnień i rozwiązań wynikających z diagnozy.
  • Wykonywanie nowych instalacji i modyfikacji wg standardów okablowania i wymogów technicznych.
  • Wykonywanie testów, kalibracji i kontroli funkcjonalnych aparatury pomiarowej zainstalowanej na Instalacji.
  • Utrzymywanie we właściwej kondycji technicznej urządzeń monitoringu emisji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i przepisami.
  • Współudział w przeprowadzaniu analiz awarii i formułowaniu wniosków.
  • Kontrola i nadzór nad pracami prowadzonymi przez zewnętrznych wykonawców w obszarze elektrycznym.
  • Wprowadzenie danych na temat zrealizowanych prac do systemu CMMS.
  • Nanoszenie zmian i modyfikacji w dokumentacji technicznej.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne,m.in kierunek: elektryka, energetyka.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka.
  • Dobra znajomości obsługi komputera, umiejętności obsługi programów informatycznych typu CMMS.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i sporządzania rysunków technicznych.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne w tym utrzymywanie dobrych relacji i współpracy.
  • Zdolność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Nastawienie na realizację celów i zadań.
  • Umiejętność obsługi następujących urządzeń: mierników typu multimetr, kamer termowizyjnych, testerów kolejności faz, lutownic.
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń dla napięć do 1kV.
  • Gotowość do poszerzania zakresu posiadanych uprawnień z zakresu obsługi urządzeń i wyposażenia będącego na terenie zakładu.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS.
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.
  • Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP.
  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.