Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik składowiska

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 93677 Data publikacji: 08 czerwca 2021 Lokalizacja: Kiełcz - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy i zarządzanie instalacją przetwarzania odpadów,
  • Zapewnienie i nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem instalacji pod względem przepisów BHP i ppoż.,
  • Zarządzanie składowiskiem odpadów w zakresie wszelkich aspektów dotyczących funkcjonowania obiektu,
  • Nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalno – prawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń,
  • Nadzór nad prowadzeniem monitoringu składowiska,
  • Nadzór nad zgodnością przyjmowanych odpadów z informacjami zawartymi w podstawowej charakterystyce odpadów;
  • Czynny udział w kontrolach przeprowadzanych przez upoważnione instytucje,
  • Comiesięczna analiza wyników finansowych przydzielonego centrum kosztowego pod kątem terminowości realizacji, optymalnego osiągnięcia zamierzonych wskaźników, racjonalnego gospodarowania materiałami, wyposażeniem technicznym i zasobami ludzkimi, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji,
  • Nadzorowanie podległych pracowników, w tym organizacja ich pracy, rozliczanie czasu pracy, wyposażanie w niezbędne środki ochronne itp. oraz zgłaszanie zapotrzebowania w zakresie zasobów ludzkich,
  • Sprawozdawczość do zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących składowanych odpadów oraz innych procesów zachodzących na obiekcie.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku instalacji do przetwarzania odpadów lub kierownika składowiska odpadów,
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe - preferowane w zakresie ochrony środowiska, gospodarki odpadami itp.,
  • Znajomość przepisów w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska,
  • Umiejętności organizacji pracy i samodyscyplina,
  • Dobra znajomość Excel,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
  • Świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami,
  • Znajomość języka angielskiego lub / i niemieckiego.

Oferujemy

To oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Karnety sportowe.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.