Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Operator Wózka Widłowego-Kiełcz

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 162819 Data publikacji: 09 czerwca 2023 Lokalizacja: Kiełcz - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego czołowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • Uprawnienia UDT m.in kl II WJO,
  • 1 rok pracy na w/w stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Uczciwość, punktualność, rzetelność.

Mile widziane;

  • Uprawnienia WJO kl. I

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Karnety sportowe.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.