Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 188169 Data publikacji: 14 lutego 2024 Lokalizacja: Otwock - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Administracja

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i nadzór nad ewidencją odpadów w systemie BDO;
  • Prowadzenie ewidencji oraz wymaganych sprawozdań w zakresie gospodarki odpadami;
  • Realizacja wymagań wynikających z obszaru gospodarowania odpadami komunalnymi;
  • Uczestniczenie w realizowaniu polityki środowiskowej przedsiębiorstwa;
  • Sporządzanie wniosków i dokumentacji w zakresie ochrony środowiska;
  • Prowadzenie wymaganych rejestrów ewidencyjnych;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z gospodarką odpadami;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów środowiskowych;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji związanej z systemem certyfikacji KZR INiG;
  • Wyliczanie opłat za korzystanie ze środowiska (emisja);

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość aktualnych przepisów w zakresie ochrony środowiska (w tym m. in. Prawo ochrony środowiska; Ustawa o odpadach, Prawo wodne, Ustawa o gospodarce opakowaniami
    i odpadami opakowaniowymi i rozporządzeń wykonawczych);
  • Znajomość systemu BDO
  • Dokładność, sumienność, nastawienie na realizację celów;
  • Samodzielność, zdolność do organizacji własnej pracy;
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole;
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego;

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. języki obce);
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.