Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. płac

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 154631 Data publikacji: 27 lutego 2023 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse, Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów płacowych,
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej,
  • Bieżąca współpraca z ZUS,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Naliczanie wynagrodzeń,
  • Wystawianie zaświadczeń,
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • Znajomość Programu Płatnik,
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu Excel,
  • Mile widziana znajomość programu SAP HR,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Karnety sportowe umożliwiające bezpłatny udział w zajęciach i korzystanie z obiektów sportowych na terenie całej Polski,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i w pełni finansowanych kursach językowych (po okresie próbnym),
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.