Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inżynier Budowy

Pracodawca: Prime Construction Sp z o.o. Sp. K. Numer referencyjny: 117485 Data publikacji: 28 lutego 2023 Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

  • nadzorowanie robót budowlanych pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną, obowiązującymi przepisami BHP,
  • współpraca z Inwestorem, projektantami i podwykonawcami,
  • koordynowanie prac budowlanych w tym udział w odbiorach prac i rozliczeń podwykonawców.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane budownictwo),
  • dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • program rekomendacji pracowników,
  • cykliczne spotkania integracyjne,
  • udział w inicjatywach dobroczynnych.

Prime Construction Sp z o.o. Sp. K.

Firma budowlana z siedzibą w Szczecinie.