Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Project Management Sp. z o.o. Numer referencyjny: 01/09/2021 Data publikacji: 06 czerwca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Wsparcie zespołu przy:
- Tworzeniu dokumentacji środowiskowej: Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia oraz Raportów o Oddziaływaniu na Środowisko;
- Modelowaniu rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w środowisku;
- Modelowaniu rozprzestrzeniania się hałasu w środowisku;
- Innych analiz środowiskowych związanych z procesem uzyskania decyzji środowiskowej;
- Tworzeniu opracowań z zakresu Due Dilligence.

Wymagania

- Absolwent/ka lub Student/ka kierunku Ochrona Środowiska lub Inżynieria Środowiska lub pokrewne;
- Dobra znajomość programów środowiska MS Office;
- Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Mile widziane:
- Doświadczenie w opracowywaniu KIP i Raportów OOŚ*;
- Znajomość zagadnień procedury OOŚ;
- Znajomość Prawa ochrony środowiska, Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko;
- Doświadczenie w zakresie obsługi programów SON2 oraz OPERAT FB.

Oferujemy

- Zdobywanie doświadczenia dzięki realizacji konkretnych zadań;
- Współpracę opartą na partnerstwie;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Project Management Sp. z o.o.

Nasz cel od początku był jasny: zbudować zespół specjalistów, którzy zapewnią inwestorom najlepsze możliwe wsparcie w realizacji ich projektów budowlanych. Fachowców, którzy będą naszym partnerom towarzyszyć na każdym etapie procesu inwestycyjnego - od wstępnych analiz przez projektowanie i procedury administracyjne, po zarządzanie bądź nadzór nad procesem budowy.