Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Specjalista/specjalistka ds. administracyjno-finansowych

Pracodawca: PROKON New Energy Poland Sp. z o. o. Numer referencyjny: 9570 Data publikacji: 15 stycznia 2024 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

- administracyjna obsługa spółki
- obsługa korespondencji
- administracyjne wsparcie dla pracowników
- sporządzanie i aktualizacja zestawień
- współpraca z organami administracji publicznej i kontrahentami
- wsparcie działu finansowego i działu rozwoju projektów

Wymagania

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu
- znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- prawo jazdy kategorii B
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie
- mile widziana znajomość programów graficznych (np. gimp, photoshop) i programów typu CAD

Oferujemy

- umowę o pracę
- pracę w perspektywicznej branży odnawialnych źródeł energii
- przyjazną atmosferę pracy
- stabilne warunki zatrudnienia
- ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny
- udział w szkoleniach i zajęciach językowych

PROKON New Energy Poland Sp. z o. o.

Spółka PROKON jest międzynarodowym deweloperem parków wiatrowych i słonecznych, który od 28 lat działa aktywnie w zakresie projektowania, eksploatacji i serwisowania odnawialnych źródeł energii. Prokon Polska posiada szerokie portfolio projektów wiatrowych i fotowoltaicznych w trakcie rozwoju, a także parków wiatrowych w eksploatacji na terenie całej Polski.
Uruchomiliśmy już prawie 400 turbin wiatrowych w Europie (w tym kilkadziesiąt w Polsce) o łącznej mocy ponad 800 megawatów i serwisujemy je we własnym zakresie. Aktywną ekspansją projektów OZE i eksploatacją własnych odnawialnych źródeł energii wnosimy realny wkład w transformację energetyczną. Od 2015 r. działamy w ramach jednej z największych niemieckich spółdzielni energetycznych – Prokon Regerative Energie eG. Od tego czasu prawie 40 000 osób połączyło siły, aby pracować na rzecz kształtowania zrównoważonej przyszłości energetycznej i uczestniczyć w sukcesie energii odnawialnej.