Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Pronar Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 12 września 2017 Lokalizacja: Narew - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Obowiązki:
  • Prowadzenie działań w zakresie spełnienia wymagań prawnych z dziedziny ochrony środowiska (nadzór nad decyzjami administracyjnymi, tworzenie sprawozdań i raportów, uzyskiwanie wymaganych prawnie pozwoleń, itp.)
  • Współpraca z organami samorządowymi i administracji państwowej w zakresie ochrony środowiska
  • Nadzór nad dokumentacją i systemem zarządzania środowiskiem (ISO 14001)
  • Prowadzenie wewnętrznej gospodarki odpadami i nadzór nad podwykonawcami
  • Prowadzenie książek obiektu budowlanego
  • Nadzór nad gospodarką odpadami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obiektami budowlanymi i infrastruktury podziemnej i naziemnej (książki obiektów)
  • Sporządzanie sprawozdań do organów nadzorczych i kontrolnych związanych ze środowiskiem i prawem budowlanym
  • Zlecanie prac związanych z ochroną środowiska i prawem budowlanym podmiotom zewnętrznym z właściwymi uprawnieniami
  • Nadzór na zamówieniami i gospodarką materiałami biurowymi w DUR

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Ochrona środowiska)
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie ochrony środowiska
  • Znajomość systemów zarządzania środowiskiem (w szczególności ISO 14001)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobre zorientowanie w panujących trendach i innowacjach technologicznych z branż pokrewnych
  • Wielozadaniowość, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Oferowane warunki:
  • Praca w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość budowania doświadczenia w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w tej części kraju
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firm
  • Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej

Pronar Sp. z o.o.

Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 50-procentowym udziałem w polskim rynku oraz liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.
Przez lata zaangażowanie, innowacyjność, nowoczesność i najwyższa jakość sprawiły, że maszyny i urządzenia z Narwi konkurują na międzynarodowych rynkach i z sukcesem je zdobywają. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów, m.in. na kontynent afrykański, do obu Ameryk czy Nowej Zelandii.