Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Płatne praktyki studenckie

Pracodawca: Prospreco Polska sp. z o.o. Numer referencyjny: 01/PROS/2020 Data publikacji: 10 lipca 2020 Lokalizacja: Małkinia Górna - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Profesjonalne przedsiębiorstwo gospodarki odpadami poszukuje absolwentów (studiów I i II stopnia kierunku związanego z ochroną środowiska lub studenta kończącego edukację) chcących zweryfikować wiedzę akademicką z praktyką i zdobyć doświadczenie w zakładzie przetwarzania odpadów.

Jesteśmy prywatną firmą o dużym potencjale wzrostowym, która stale potrzebuje wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej do utrzymania wysokich standardów produkcyjnych oraz rozwijania nowych technologii.

Wymagania

Poszukujemy osoby do nadzorowania i kierowania procesami technologicznymi, w szczególności wytwarzania paliw alternatywnych i tlenowej stabilizacji.

Oferujemy

Gwarantujemy możliwość rozwoju związanego z poznaniem branży odpadowej i pobieranie nauki od doświadczonej kadry zarządzającej zakładem. Zapewniamy elastyczny czas pracy – indywidualnie opracowany harmonogram oraz perspektywę podjęcia dalszej współpracy.

Prospreco Polska sp. z o.o.

Nasza działalność obejmuje między innymi: odbiór oraz przetwarzanie odpadów przemysłowych, poprodukcyjnych, biodegradowalnych, bioodpadów i osadów ściekowych.
Dysponujemy nowoczesnymi instalacjami do przetwarzania poszczególnych rodzajów odpadów. Naszą wiarygodność potwierdza Certyfikat Członkostwa w Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami.
Zajmujemy się produkcją paliw alternatywnych. Do produkcji paliwa alternatywnego używamy technologii najwyższej jakości. Dostarczamy je do elektrociepłowni, cementowni i innych zakładów przemysłowych.
Odpady bogate w biodegradowalne organiczne substancje, kierujemy do przetwarzania w warunkach tlenowych.