Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Praktykant przy terenowych pracach geologicznych oraz geotechnicznych

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe GEOTECH Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 11 września 2017 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja

Opis stanowiska

  • wykonywanie terenowych robót geologicznych (przede wszystkim wierceń i sondowań),
  • przeprowadzanie badań makroskopowych próbek gruntu i typowania próbek do badań laboratoryjnych,
  • przeprowadzanie podstawowych badań laboratoryjnych prób gruntu,
  • współpraca z biurami projektowymi, instytucjami administracji publicznej w sprawach związanych realizowanymi projektami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności: geologia inż., hydrogeologia, geotechnika, budownictwo lub ochrona środowiska,
  • samodzielność, rzetelność, zdolności organizacyjne i negocjacyjne,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • udział w realizacji wielu kontraktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień geologicznych.

Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe GEOTECH Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Geotechniczno – Konsultingowe GEOTECH Sp. z o. o. jest firmą powstałą w roku 1988 i świadczącą szeroko rozumiane usługi przede wszystkim w zakresie geologii oraz geotechniki. Wykonujemy także niektóre prace z zakresu ochrony środowiska, projektowania a także nadzoru nad realizacją inwestycji i remontów, związanych z zagadnieniami geotechnicznymi. Zajmujemy się również niektórymi usługami związanymi z nieruchomościami. Firma nasza skupia specjalistów, stawiających sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług.