Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inspektor ds. inwestycji i rozwoju

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku Numer referencyjny: Inspektor ds. inwestycji i rozwoju Data publikacji: 21 grudnia 2017 Lokalizacja: Słupsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało:
  • sporządzanie i rozliczanie wniosków o realizację projektów finansowanych ze środków UE,
  • monitorowanie realizacji inwestycji strategicznych spółki,
  • współpraca z wykonawcami, użytkownikami terenu, organami nadzoru budowlanego,
  • opracowywanie strategii spółki w tym kreowanie i rozwój technologii,
  • przygotowywanie umów z wykonawcami (w tym terminy, nakłady, zakres rzeczowy),
  • przygotowanie danych do aktualizacji wskaźników do oceny efektywności inwestycji,
  • udział w komisjach związanych z gwarancją i rękojmią za zrealizowane zadania inwestycyjne i remontowe,
  • sporządzanie wymaganych sprawozdań, raportów, analiz z realizacji procesu inwestycyjnego i remontowego,
  • uczestnictwo w opracowaniu Planu Inwestycyjnego i Planu Rozwoju.

Wymagania

Oczekiwania pracodawcy:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu ochrony środowiska lub pokrewne,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • znajomość prawa budowlanego, ustawy o odpadach,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy :
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełny etat,
  • Pracę w młodym, aktywnym zespole,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pakiet medyczny,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące posiadane umiejętności.

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
  • CV ze zdjęciem
  • list motywacyjny
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, szkolenia, uprawnienia
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PGK Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest PGK Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 112. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której wszystkie udziały objęte są przez jednego wspólnika - Gminę Miejską Słupsk.