Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista branży sanitarnej

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Państwowe Numer referencyjny: 191297 Data publikacji: 07 lutego 2023 Lokalizacja: Radom - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Kluczowe zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Planowanie, utrzymywanie oraz nadzór sprawności technicznej obiektów, sieci i urządzeń: wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wodociągowych, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieci cieplnej i technologicznej;
  • Prowadzenie przeglądów eksploatacyjnych oraz usuwanie bieżących usterek systemów sanitarnych;
  • Wykonywanie prac przeglądowych i serwisowych w przepompowniach ścieków sanitarnych i deszczowych, sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej;
  • Utrzymanie systemów magazynowania i separacji ścieków deszczowych zawierających glikol, powstających w procesie odmrażania samolotów;
  • Przeglądy i czyszczenie studni kanalizacyjnej deszczowej, wpustów ulicznych i ścieków liniowych;
  • Nadzorowanie dostarczania do poszczególnych obiektów wody o jakości odpowiadającej przepisom;

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie zawodowe - preferowane o profilu hydraulicznym lub budowlanym;
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • Świadectwo kwalifikacyjne Grupy II D i E;
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu f – gazy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;

Kompetencje: umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie;

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w firmie zarządzającej największym portem lotniczym w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Liczne benefity socjalnie i kulturalne
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników

Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Przedsiębiorstwo Państwowe

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”:

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych  oraz wykonujących usługi pozalotnicze.