Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych i zagospodarowania odpadów

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH Sp.j. Numer referencyjny: 1/WRO Data publikacji: 18 marca 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Składowanie, utylizacja
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie odbioru odpadów i odbiorców odpadów,
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami,
  • przygotowanie kalkulacji i sporządzenie ofert handlowych,
  • dbałość o prawidłową realizację usług odbioru odpadów przemysłowych oraz optymalizację kontaktów,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportów w zakresie swoich obowiązków,
  • współpracę z instalacjami zagospodarowującymi odpady,
  • współpracę z pozostałymi oddziałami spółki.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży odpadowej i/lub w sprzedaży,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zdolność samodzielnego planowania organizacji pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Terminowość, systematyczność, odpowiedzialność,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności program Excel,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Ubezpieczenie medyczne i na życie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole.

Inne informacje

  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PPU EKO-TECH Sp.j. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza 116/5, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Prosimy o umieszczenie w dokumentach adnotacji: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

  • Obowiązek informacyjny:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1)  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "EKO-TECH" PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO - USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 116/5 we Wrocławiu

2) Kontakt z Administratorem Danych Osobowych – rodo@eko-tech.com.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej lub przyszłej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do 6 miesięcy od dodania ogłoszenia rekrutacyjnego

5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH Sp.j.

PPU EKO-TECH Sp.j. zostalo założone w 1991 r. Firma zajmuje sie gospodarką odpadami przemysłowymi: zbiera, transportuje i przetwarza odpady oraz ścieki przemysłowe. W 2012 r. uruchomiliśmy w Jelczu-Laskowicach koło Wrocławia nowoczesną instalację do odzysku i unieszkodliwiania odpadów oraz ścieków.