Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. logistyki/aparatowy

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH Sp.j. A. Mierzwa i Numer referencyjny: 2019_06_01_JL Data publikacji: 28 czerwca 2019 Lokalizacja: Jelcz-Laskowice - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Transport: Logistyka

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • planowanie i nadzorowanie procesu odbioru, transportu i przekazywania odpadów,
  • planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu kierowców,
  • monitorowanie procesu przyjmowania i magazynowania odpadów zgodnie z pozwoleniami, procedurami,
  • współpracę z firmami zagospodarowującymi odpady,
  • współpraca z pozostałymi oddziałami spółki,
  • przygotowywanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji w zakresie nadzorowanej działalności,
  • nadzór nad stanem floty samochodowej (auta ciężarowe),
  • obsługa zleceń systemu SENT,
  • proces rozładunku/załadunku samochodów ciężarowych,
  • obsługa urządzeń wchodzących w skład oczyszczalni.

Wymagania

  • umiejętność koordynowania zadań i pracy zespołu,
  • umiejętność stawiania celów i egzekwowania ich wykonania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, systematyczność, odpowiedzialność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • obsługa wózka widłowego,
  • doświadczenie w branży odpadowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH Sp.j. A. Mierzwa i

PPU EKO-TECH Sp.j. zostalo założone w 1991 r. Fimra zajmuje sie gospodarką odpadami przemysłowymi: zbiera, transportuje i przetwarza odpady oraz ścieki przemysłowe. W 2012 r. uruchomiliśmy w Jelczu-Laskowicach koło Wrocławia nowoczesną instalację do odzysku i unieszkodliwiania odpadów oraz ścieków.