Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze Pionki Sp. z o Numer referencyjny: - Data publikacji: 17 sierpnia 2017 Lokalizacja: Pionki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

Zakres obowiązków
  • reprezentowanie spółki oraz doradztwo w zakresie obowiązków związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami
  • zarządzanie aspektami środowiskowymi gospodarki ściekowej, wodnej, energii cieplnej i gospodarki śmieciowej
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z obowiązującym prawem ( GUS, Urząd Marszałkowski, baza KOBIZE, itp. )
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne.

Ponadto wymagana odpowiedzialność za:
  • budowanie świadomości pracowników w zakresie ochrony środowiska
  • kontrolę podwykonawców w zakresie spełnienia wymagań ochrony środowiska
  • doskonalenie i nadzorowanie wdrażanych systemów zarządzania jakością
  • monitorowanie zmian przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska oraz obowiązujących systemów zarządzania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami
  • znajomość ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach, ustawy energetycznej, ustawy o dostarczaniu wody i odprowadzaniu ścieków
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • komunikatywność, systematyczność, punktualność
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Spółka oferuje:
  • stałą pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop )
  • możliwość wdrażania pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail pwkc@pionki.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko. Zgłoszenia kandydatów na w/w stanowisko przyjmujemy do dnia 18.08.2017r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne zostaną wysłane do wybranych Kandydatów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze w Pionkach Sp. z o. o zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r               o ochronie danych osobowych ( tj. Dz.U. z 2014r poz. 1182, 1662 )”

Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze Pionki Sp. z o

Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze Pionki Sp. zo.o zostało utworzone w 2011 r., organem założycielskim była Gmina Miasta Pionki.
Spółka prowadzi działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i ciepło oraz zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Miasta Pionki.
Wszystkie działania prowadzone są ze szczególnym naciskiem i dbałością o ochronę środowiska.
Jesteśmy firmą prowadzącą racjonalną gospodarkę. Poprzez inwestycje rozbudowujemy infrastrukturę wodociągową, kanalizacyjną i ciepłowniczą. Jednocześnie staramy się, aby świadczone przez nas usługi utrzymywać na wysokim poziomie i aby ich jakość odpowiadała oczekiwaniom naszych klientów.