Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Elektromonter w Dziale Energetyki i Automatyki

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Numer referencyjny: DEA Data publikacji: 21 listopada 2022 Lokalizacja: Wołomin - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wykonywanie obsługi, przeglądów, konserwacji oraz remontów urządzeń elektroenergetycznych, automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Wykonywanie napraw, usuwanie awarii instalacji elektrycznej i układów automatyki,
  • Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Konserwacja i przeglądy rozdzielni SN i nN,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • Prefabrykacja rozdzielni nN,
  • Obsługa ruchowa stacji SN,
  • Obsługa agregatów prądotwórczych,
  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych,
  • Obsługa systemów SCADA,
  • Praca na wysokości,
  • Praca w różnych warunkach atmosferycznych,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Obsługa przepompowni ścieków.

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze/średnie w zakresie elektrycznym lub pokrewnym,
  • Świadectwo kalifikacji „SEP” w grupie 1 „E” eksploatacji do 1kV,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Brak przeciwwskazań do pracy porze nocnej.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
• Możliwość uzyskania dofinansowania nauki,
• Bogaty pakiet dodatków oraz świadczeń socjalnych: dopłata do wypoczynku, talony świąteczne, dopłata do kolonii, paczki dla dzieci na święta, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym, premie kwartalne i roczne.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest spółką posiadającą osobowość prawną zgodnie z prawem polskim. Czas trwania działalności Spółki jest nieograniczony. Spółka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym - Rejestr Przedsiębiorców o numerze 0000002980 dnia 09.05.2001 r.

Przedmiotem działalności Spółki są usługi w zakresie:

Wytwarzanie i zaopatrywanie w wodę
Pobór i uzdatnianie wody
Działalność usługowa w zakresie rozprowadzania wody
Odprowadzanie ścieków
Odprowadzanie ścieków bytowo - gospodarczych do urządzeń kanalizacyjnych
Oczyszczanie ścieków
Utrzymywanie i konserwacja urządzeń kanalizacyjnych
Pozostała działalność związana z odprowadzaniem ścieków
Budownictwo
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie obiektów liniowych i rurociągów przesyłowych wody
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych, rurociągów lokalnych, wodnych i kanalizacyjnych
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie obiektów inżynieryjnych - budowa obiektów do uzdatniania i oczyszczania wody
Obsługa nieruchomości, wynajem i usługi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej
Działalność w zakresie projektowania budowlanego związanego z inżynierią wodną i lądową
Analizy techniczne: wykonywanie badań, pomiarów i analiz chemicznych i biologicznych składu i czystości wody
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. działa na terenie Wołomina oraz pobliskich miejscowości tj. Zagościniec, Duczki, Grabie Stare, Grabie Nowe, Mostówka, Lipinki, Lipiny Stare oraz Lipiny Nowe.