Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista w Dziale Inwestycji i Zamówień

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Numer referencyjny: DI/10/22 Data publikacji: 21 listopada 2022 Lokalizacja: Wołomin - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Woda: Zarządzanie wodą w mieście

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Prowadzenie procesu inwestycyjnego.
  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją umów.
  • Prowadzenie uzgodnień z podmiotami zewnętrznymi, związanych z realizowanymi    inwestycjami.
  • Koordynacja i przygotowanie materiałów przetargowych.
  • Przygotowanie i prowadzenie postępowań w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie UPZP oraz wewnętrznego regulaminu udzielania zamówień, udział w komisjach przetargowych.
  • Przygotowanie informacji i zestawień związanych z sprawozdawczością wewnętrzną i zewnętrzną  działu oraz tworzenie harmonogramów, planów w zakresie realizowanych inwestycji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne z zakresu inżynierii sanitarnej lub budowlanej.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zadań- minimum 3 lata.
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych i powiązanych aktów prawnych.
  • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów, formularzy, zestawień.
  • Praktyczna znajomość systemów/programów informatycznych, w szczególności MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość oraz dobra organizacja pracy własnej w realizacji powierzonych zadań.
  • Doświadczenie przy kompleksowej obsłudze procesu zamówień publicznych.
  • Mile widziane doświadczenie przy kompleksowej obsłudze procesu pozyskiwania środków zewnętrznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pracę w formie stacjonarnej w siedzibie głównej Spółki.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego (programy szkoleniowe).
  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się Spółce.
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet socjalny w ramach ZFŚS w tym: dopłata do wypoczynku, talony świąteczne, dopłata do kolonii, paczki dla dzieci na święta, premie kwartalne i roczne.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest spółką posiadającą osobowość prawną zgodnie z prawem polskim. Czas trwania działalności Spółki jest nieograniczony. Spółka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym - Rejestr Przedsiębiorców o numerze 0000002980 dnia 09.05.2001 r.

Przedmiotem działalności Spółki są usługi w zakresie:

Wytwarzanie i zaopatrywanie w wodę
Pobór i uzdatnianie wody
Działalność usługowa w zakresie rozprowadzania wody
Odprowadzanie ścieków
Odprowadzanie ścieków bytowo - gospodarczych do urządzeń kanalizacyjnych
Oczyszczanie ścieków
Utrzymywanie i konserwacja urządzeń kanalizacyjnych
Pozostała działalność związana z odprowadzaniem ścieków
Budownictwo
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie obiektów liniowych i rurociągów przesyłowych wody
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych, rurociągów lokalnych, wodnych i kanalizacyjnych
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie obiektów inżynieryjnych - budowa obiektów do uzdatniania i oczyszczania wody
Obsługa nieruchomości, wynajem i usługi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej
Działalność w zakresie projektowania budowlanego związanego z inżynierią wodną i lądową
Analizy techniczne: wykonywanie badań, pomiarów i analiz chemicznych i biologicznych składu i czystości wody
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. działa na terenie Wołomina oraz pobliskich miejscowości tj. Kobyłka, Zagościniec, Duczki, Grabie Stare, Grabie Nowe, Mostówka, Lipinki, Lipiny Stare oraz Lipiny Nowe.