Więcej  ›
27.02.2024 27 lutego 2024

Specjalista ds. Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska

Pracodawca: PU HETMAN Numer referencyjny: GOS_0723_NAD Data publikacji: 08 grudnia 2023 Lokalizacja: Nadarzyn (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn) - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (3 miesiące na okres próbny) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji dotyczącej gospodarowania odpadami w BDO.
  • Analiza danych i wyciąganie wniosków do dalszej optymalizacji i rozliczeń.
  • Sporządzanie dokumentów, raportów i zestawień dotyczących odpadów komunalnych.
  • Utrzymanie kontaktu z organami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami komunalnymi.
  • Monitorowanie zmian w zakresie aktów prawnych dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi.
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o zauważonych błędach i problemach w związku z wykonywaną pracą,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy w celu podnoszenia świadomości w obszarze OŚ.

Wymagania

  • Znajomość aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska i umiejętność ich interpretowania.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z ochroną środowiska.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Sprawna obsługa programów MS Office (Word, Excel).
  • Umiejętność analizy i syntezy danych, wyciągania wniosków.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego bliskich.
  • Zniżki na usługi naszej firmy.
  • Bogaty pakiet socjalny finansowany w Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Inne informacje

Tryb pracy: poniedziałek-piątek w godzianch 8:00-16:00
Wypłata: miesięczna

PU HETMAN

Od ponad 20 lat zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

Jesteśmy cenionym pracodawcą oraz solidnym i stabilnym partnerem biznesowym. Nasze usługi kierujemy do firm, podmiotów publicznych, gmin jak i osób prywatnych.

Dołącz do nas jeśli chcesz pracować na rzecz lokalnych społeczności i sprawiać by ich życie, każdego dnia stawało się lepsze i łatwiejsze. Praca w naszym zespole profesjonalistów, inspirujących i edukujących sprawi, że będziesz mógł uczyć się i rozwijać. Oferujemy przyjazną atmosferę, udział w szkoleniach branżowych i zawodowych, liczne świadczenia z Funduszu Socjalnego w tym bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci czy kartę Multisport.