Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. planowania i transportu (branża komunalna)

Pracodawca: PU HETMAN Numer referencyjny: PT_022023_NAD_PUH Data publikacji: 20 lutego 2023 Lokalizacja: Nadarzyn - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (3 miesiąca na okres próbny) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

  • Planowanie/weryfikowanie/optymalizacja tras przejazdowych dla śmieciarek.
  • Usprawnianie pracy podległego zespołu.
  • Analizowanie i optymalizowanie kosztów transportowych.
  • Wdrażanie/planowanie usprawnień w obszarze logistyki przy współpracy z Kierownikiem Działu.
  • Planowanie i kontrola pracy Kierowców, w tym: tworzenie grafików i kontrolowanie czasu ich pracy w programie SuperTacho.
  • Monitorowanie pracy Kierowców w danych rejonach.
  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację zleceń odbioru odpadów.
  • Zajmowanie się reklamacjami zgodnie z procedurami Firmy.
  • Współpraca z innymi Działami Firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w planowaniu tras drobnicowych lub kurierskich.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętności podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Systematyczność i rzetelność w wykonywaniu pracy.
  • Sprawnej obsługi programów MS Office (w szczególności Excel).
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie min. średnie.

DODATKOWE ATUTY:
  • Znajomość programów wykorzystywanych do optymalizacji tras.
  • Mile widziane doświadczenie w branży odpadowej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Opiekę medyczną pracownika i rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS.

PU HETMAN

Od ponad 20 lat zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

Jesteśmy cenionym pracodawcą oraz solidnym i stabilnym partnerem biznesowym. Nasze usługi kierujemy do firm, podmiotów publicznych, gmin jak i osób prywatnych.

Dołącz do nas jeśli chcesz pracować na rzecz lokalnych społeczności i sprawiać by ich życie, każdego dnia stawało się lepsze i łatwiejsze. Praca w naszym zespole profesjonalistów, inspirujących i edukujących sprawi, że będziesz mógł uczyć się i rozwijać. Oferujemy przyjazną atmosferę, udział w szkoleniach branżowych i zawodowych, liczne świadczenia z Funduszu Socjalnego w tym bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci czy kartę Multisport.