Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ofertowania i przetargów

Pracodawca: PV Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 100 Data publikacji: 20 czerwca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

Zakres zadań:
  • Wyszukiwanie zapytań ofertowych oraz przetargów;
  • Szczegółowa analiza wymagań zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej;
  • Kompleksowa obsługa postępowań przetargowych (SIWZ, projekty umów, weryfikacja warunków, formalności i kalkulacje);
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców oraz dostawców;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przetargowej oraz jej późniejszą archiwizację;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Przestrzeganie terminowości składanych ofert przetargowych;

Wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen/ofert dla Klientów Biznesowych w branży energetycznej;
  • Wykształcenie wyższe, techniczne, kierunki: energetyka/elektrotechnika, odnawialne źródła energii, inżynieria środowiska lub pokrewne;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Odpowiedzialność, samodzielność, wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;
  • Terminowość oraz dbałość o szczegóły;

Mile widziane
  • Doświadczenie w sektorze OZE;
  • Znajomość przepisów oraz procedur związanych ze składaniem ofert w zapytaniach ofertowych oraz przetargach publicznych;

Oferujemy

  • Elastyczną i stabilną formę zatrudnienia- UoP lub kontrakt B2B;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za osiągane wyniki;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży i przestrzeń na realizację własnych pomysłów;
  • Świetną atmosferę w zespole, otwartą komunikację i współpracę;
  • Wsparcie przełożonych i zespołu;
  • Benefity pozapłacowe takie jak: karta sportowa i prywatna opieka medyczna;

PV Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży OZE, która działa na terenie całej Polski. Od lat zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom możliwości korzystania z niezależnego, bezemisyjnego i bezpiecznego źródła energii, jaką jest fotowoltaika a także wsparciem w doborze i montażu pomp ciepła. U nas wszystko opiera się na przejrzystych zasadach: od momentu wykonania audytu przez montaż i prawidłowe skonfigurowanie urządzenia po pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Do każdej inwestycji naszych klientów podchodzimy indywidualnie dobierając najlepsze rozwiązania dbając o satysfakcję i bezpieczeństwo finansowe naszego Klienta. PV Poland to spółka córka eksperta na rynku energetyki – Krajowego Instytutu Energetyki Rozproszonej. Nasze doświadczenie, nastawienie na rozwój i jakość odzwierciedla się w kompleksowej ofercie złożonej z paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii dla domu, biznesu i gospodarstw rolnych.