Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Pracodawca: PV Technik sp. z o.o Numer referencyjny: 45479 Data publikacji: 08 listopada 2021 Lokalizacja: Goleniów - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

  • umawianie spotkań potencjalnym Klientom z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi,
  • przedstawienie oraz prezentacja obszaru działalności oraz produktów firmy,
  • planowanie tras dla Handlowców
  • budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • zaangażowanie, chęć uczenia się nowych rzeczy i gotowość do zmian
  • nastawienia na realizację celów i współpracę w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość
  • komunikatywność i swoboda wypowiedzi
  • rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii jakościowej
  • pracę na tzw. ciepłej i zimnej bazie
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy
  • pracę pn-pt. w systemie zmianowym  (8-16/ 11-19) w przyjaznych i komfortowych warunkach

PV Technik sp. z o.o

PV Technik dostarcza zaawansowane i kompleksowe rozwiązania w obszarze instalacji fotowoltaicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta w naszym biurze mieszczącym się w Goleniowie. Dołącz do dynamicznego zespołu i skorzystaj z możliwości jakie daje wciąż rozwijający się rynek instalacji fotowoltaicznych w Polsce.