Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Akustyk

Pracodawca: r2eko Artur Owczarek Numer referencyjny: 9-2021 Data publikacji: 17 września 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

·  opracowanie dokumentacji środowiskowych w zakresie analiz akustycznych,
·  samodzielne wykonywanie analiz akustycznych na etapie przygotowania i realizacji inwestycji, opracowanie i interpretacja ich wyników,
·  wykonywanie ekspertyz akustycznych,
·  udział w postępowaniach administracyjnych w zakresie ochrony środowiska,
·  opracowywanie strategii redukcji hałasu i koncepcji zabezpieczeń akustycznych,
·  pomiary akustyczne realizowane na terenie całej Polski,
·  identyfikacja źródeł hałasu i problemów akustycznych,
·  sporządzanie dokumentacji pomiarowej,
·  wykonywanie zestawień i prezentacji.

Wymagania

· wykształcenie techniczne lub wyższe w dziedzinie akustyki (kierunki np. inżynieria akustyczna, wibroakustyka, akustyka)
· znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska, w szczególności zagadnień ochrony przed hałasem, a także norm branżowych
· znajomość pakietu MS Office
· mile widziana znajomość oprogramowania CadnA, IMMI lub SoundPlan
· prawo jazdy kat. B
· gotowość do wyjazdów służbowych
· komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
· zdolności do pracy nad kilkoma projektami równocześnie
· dobra organizacja pracy

Oferujemy

· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło lub umowę o pracę,
· wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
· możliwość rozwoju zawodowego.

r2eko Artur Owczarek

Firma r2eko powstała z myślą o transferze wiedzy i doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Firma r2eko nastawiona jest na współpracę pomiędzy osobami fizycznymi, przedsiębiorcami, rolnikami, naukowcami oraz administracją rządową i samorządową - w celu uzyskania rozwiązań gospodarczych satysfakcjonujących każdą ze stron, w poszanowaniu ekologii
i ochrony otaczającego nas środowiska.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.