Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Operator drona

Pracodawca: r2eko Artur Owczarek Numer referencyjny: 8/2021 Data publikacji: 25 sierpnia 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

- wykonywanie oblotów po wyznaczonych trasach wraz z wykorzystaniem systemu RTK,
- analiza otrzymanych wyników.

Wymagania

- minimum 6 miesięcy doświadczenia w pilotowaniu dronów,
- posiadanie uprawnień pilota UAVO do lotów w zasięgu oraz poza zasięgiem wzroku (VLOS oraz BVLOS),
- doświadczenie w obsłudze i serwisie systemów bezzałogowych,
- mile widziane doświadczenie w monitorowaniu stanu środowiska z wykorzystaniem dronów,
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność obsługi systemu RTK oraz analizy otrzymanych wyników,
- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do podróży po terenie całego kraju.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło lub B2B
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
- możliwość rozwoju zawodowego

r2eko Artur Owczarek

Firma r2eko powstała z myślą o transferze wiedzy i doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Firma r2eko nastawiona jest na współpracę pomiędzy osobami fizycznymi, przedsiębiorcami, rolnikami, naukowcami oraz administracją rządową i samorządową - w celu uzyskania rozwiązań gospodarczych satysfakcjonujących każdą ze stron, w poszanowaniu ekologii i ochrony otaczającego nas środowiska.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.