Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Przyrodnik - Biolog - Ekolog

Pracodawca: r2eko Artur Owczarek Numer referencyjny: 3/2021 Data publikacji: 08 czerwca 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

• Prace terenowe w zakresie inwentaryzacji przyrodniczej na terenie całej Polski,
• Udział przy sporządzaniu dokumentacji z zakresu analiz przyrodniczych,
• Udział w spotkaniach konsultacyjnych i konferencjach jako specjalista i współautor dokumentacji.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, kierunkowe lub student/-tka co najmniej III roku studiów, (Biologia, Leśnictwo, Ochrona Środowiska, Biomonitoring i studia pokrewne),
• Umiejętności identyfikacji gatunkowej roślin i zwierząt w terenie,
• Doświadczenie w pracach terenowych,
• Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy na terenie całej Polski,
• Chęć doskonalenia zawodowego,
• Prawo jazdy,
• Samodzielność, dobra organizacja pracy,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• Elastyczny system pracy,
• Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia,
• Niewielkie narażenie na stres,
• Służbowy laptop i telefon komórkowy.

Inne informacje

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać e-mailem na adres: rekrutacja@r2eko.com podając w tytule nr referencyjny.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2019r. poz. 1781), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez r2eko Artur Owczarek.”.

r2eko Artur Owczarek

Firma r2eko powstała z myślą o transferze wiedzy i doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Firma r2eko nastawiona jest na współpracę pomiędzy osobami fizycznymi, przedsiębiorcami, rolnikami, naukowcami oraz administracją rządową i samorządową - w celu uzyskania rozwiązań gospodarczych satysfakcjonujących każdą ze stron, w poszanowaniu ekologii
i ochrony otaczającego nas środowiska.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.