Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ocen oddziaływania na środowisko

Pracodawca: r2eko Artur Owczarek Numer referencyjny: 4/2021 Data publikacji: 08 lipca 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting, Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

  • Koordynacja i współtworzenie raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, kart informacyjnych przedsięwzięcia, wniosków o wydanie pozwoleń zintegrowanych,
  • Koordynacja i wykonywanie analiz środowiskowych,
  • Współpraca z projektantami,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,
  • Wyjazdy służbowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony lub inżynierii środowiska,
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska i umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • Znajomość oprogramowania QGIS,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu opracowań środowiskowych,
  • Mile widziane doświadczenie w obliczaniu emisji zanieczyszczeń (OPA03 i/lub Operat FB) lub emisji hałasu (CadnaA, SoundPLAN, HPZ i/lub SON2),
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w organach administracji rządowej lub samorządowej
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
  • Sumienność i dokładność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podróży służbowych po terenie całego kraju.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych,
  • Możliwość zatrudnienia w trybie stacjonarnym, home office lub hybrydowym,
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę ramową, w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło,
  • Niezbędne narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy.

Inne informacje

Proszę o zamieszczenie następujących klauzul w składanych aplikacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U.
z 2019 roku, poz. 1781) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów
związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez r2eko Artur Owczarek

Aplikacje proszę wysyłać mailowo na adres: rekrutacja@r2eko.com z przywołaniem numeru referencyjnego 4/2021.

r2eko Artur Owczarek

Firma r2eko powstała z myślą o transferze wiedzy i doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Firma r2eko nastawiona jest na współpracę pomiędzy osobami fizycznymi, przedsiębiorcami, rolnikami, naukowcami oraz administracją rządową i samorządową - w celu uzyskania rozwiązań gospodarczych satysfakcjonujących każdą ze stron, w poszanowaniu ekologii
i ochrony otaczającego nas środowiska.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.