Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: r2eko Artur Owczarek Numer referencyjny: 1/2021 Data publikacji: 13 stycznia 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Obowiązki:
  • Przygotowanie dokumentów i wniosków wymaganych dla rozpoczęcia nowych inwestycji: raporty oddziaływania na środowisko, karty informacyjne przedsięwzięcia, itp.,
  • Przygotowanie opracowań środowiskowych z zakresu: emisji zanieczyszczeń do powietrza, gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, hałasu,
  • Przygotowanie sprawozdawczości do organów administracyjnych z zakresu ochrony środowiska,
  • Bieżąca współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami,
  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska,
  • Prowadzenie szkoleń i doradztwa w zakresie obowiązków związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami,
  • Udział i/lub reprezentowanie podmiotów w kontrolach prowadzonych przez Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska oraz organy ochrony środowiska,
  • Wykonywanie lub udział w audytach zgodności z przepisami prawnymi,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na zgodność z normą ISO 14001.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony środowiska,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną środowiska,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu opracowań środowiskowych,
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska i umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Mile widziane doświadczenie w obliczaniu emisji zanieczyszczeń (OPA03 i / lub Operat FB) lub emisji hałasu (CadnaA, SoundPLAN, HPZ i/lub SON2),
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w organach administracji rządowej lub samorządowej,
  • Mile widziana znajomość ISO 14001,
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju,
  • Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych,
  • Możliwość zatrudnienia w trybie stacjonarnym, home office lub hybrydowym,
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę ramową, w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o dzieło,
  • Niezbędne narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy.

r2eko Artur Owczarek

Firma r2eko powstała z myślą o transferze wiedzy i doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Firma r2eko nastawiona jest na współpracę pomiędzy osobami fizycznymi, przedsiębiorcami, rolnikami, naukowcami oraz administracją rządową i samorządową - w celu uzyskania rozwiązań gospodarczych satysfakcjonujących każdą ze stron, w poszanowaniu ekologii i ochrony otaczającego nas środowiska.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.