Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: Raj-trans Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 11 maja 2022 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (5 lat) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Specjalistę ds. Gospodarki Odpadami
Obowiązki:
-Wystawianie kart w systemie BDO
-Prowadzenie codziennej ewidencji w systemie BDO ora w programie Ekosoft.
-Prowadzenie ewidencji kontenerów
-Reprezentowanie firmy w zakresie ochrony środowiska przed organami kontrolnymi
-Porządkowanie dokumentów
-Kontakt z klientem

Wymagania

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe- ochrona środowiska, min. średnie
-Znajomość systemu BDO
-Znajomość przepisów prawa odpadowego
-Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych. Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, Outlook).
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju.

Raj-trans

Firma zajmuje się odbiorem oraz przetwarzaniem odpadów pobudowlanych oraz komunalnych.