Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista w Wydziale Koordynacji Inwestycji

Pracodawca: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku PGW Wody Polskie Numer referencyjny: GD.ROK.110.20.2020 Data publikacji: 22 września 2020 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (na czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Melioracje i urządzenia wodne
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • Koordynacja inwestycji realizowanych przez zarządy zlewni oraz jednostki realizujące projekty;
  • Występowanie do jednostki nadrzędnej o zatwierdzenie i finansowanie ze środków budżetowych oraz przy udziale przyznanych funduszy zewnętrznych;
  • Weryfikacja wniosków o środki finansowe na realizację inwestycji;
  • Weryfikacja planowanych zadań inwestycyjnych pod kątem zgodności z dokumentami planistycznymi w gospodarowaniu wodami, w szczególności Planami Gospodarowania Wodami i Planami Zarządzania Ryzykiem Powodziowym oraz ich aktualizacja;
  • Opracowywanie rocznych i wieloletnich programów planowanych inwestycji w gospodarce wodnej;
  • Planowanie finansowania dla inwestycji o znaczeniu ponadregionalnym, obejmujących kilka zarządów zlewni z funduszy zewnętrznych;
  • Przygotowanie i realizacja inwestycji o znaczeniu ponadregionalnym, obejmujących kilka zarządów zlewni;
  • Pozyskiwanie i rozliczanie środków zewnętrznych z programów unijnych i/lub  krajowych;
  • Koordynacja sprawozdawczości związanej z realizacją inwestycji w regionie wodnym na potrzeby Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej oraz podmiotów zewnętrznych;
  • Współpraca w zakresie opracowywania lub aktualizacji dokumentów planistycznych zgodnie z właściwością wydziałów w zakresie dokumentów planistycznych w gospodarowaniu wodami
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych, z zakresu art. 201 ust. 1 Ustawy dotyczących opłaty melioracyjnej.
  • Udział w bilansowaniu, weryfikowaniu i przygotowywaniu planów inwestycyjnych zarządu zlewni i potrzeb inwestycyjnych w oparciu o analizy i wnioski.
  • Udział w określaniu potrzeb finansowych dla planowanych zadań inwestycyjnych.
  • Udział w przygotowaniu do realizacji zadań inwestycyjnych, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, zgód, opinii oraz współpraca z komórkami organizacyjnymi Wód Polskich w tym zakresie.
  • Udział w procesie realizacji inwestycji.

Wymagania

1. Wymagania formalne, niezbędne:
a. Wykształcenie: Wyższe – preferowane z zakresu hydrotechniki, inżynierii środowiska, melioracja, gospodarka wodna lub budownictwa
b. Doświadczenie zawodowe: w planowaniu, sprawozdawczości lub realizacji inwestycji, preferowane w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych z programów unijnych i/lub  krajowych.
c. Uprawnienia: nie dotyczy
d. Wymagana znajomość przepisów, Prawo wodne, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska, Kodeks Postępowania Administracyjnego
e.  Inne: nie dotyczy
2.  Wymagania dodatkowe nieformalne: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność samodzielnego poszukiwania informacji i wyciągania wniosków, umiejętność analitycznego myślenia, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, rzetelność i sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

·       pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
·       zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
·       comiesięczny dodatek za przepracowane lata pracy
·       niezbędne narzędzia pracy
·       możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
·       prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę
·       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
·       dofinansowanie do kart sportowych Benefit
·       możliwość korzystania z bazy noclegowej na terenie całego kraju

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
·       CV,
·       List motywacyjny (mile widziany)

Informacje dotyczące ochrony danych osobowych:
1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa, e-mail:   iod@wody.gov.pl
3. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
5. Dane zgromadzone w procesie rekrutacji będą przechowywane do czasu zakończenia tego procesu a w przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 6 miesięcy.
6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez PGW WP. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
8. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w PGW WP.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam dokumenty drogą elektroniczną na adres rekrutacja.gdansk@wody.gov.pl

Oferty należy składać lub przesyłać w terminie do: 09-10-2020r.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku PGW Wody Polskie

gospodarowanie wodami na terenie regionu wodnego Dolnej Wisły