Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. hydrotechnicznych

Pracodawca: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Numer referencyjny: Specjalista ds. hydrotechnicznych Data publikacji: 04 sierpnia 2017 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Melioracje i urządzenia wodne
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: specjalista w Zarządzie Zlewni Środkowej Odry odcinek opolski z/s w Opolu.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • Prowadzenie obsługi biura i gospodarki materiałowej zbiornika wodnego;
  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy pracowników służby liniowej zatrudnionych na zbiorniku wodnym;
  • Nadzorowanie utrzymania koryta rzeki Mała Panew zgodnie z obwiązującą w tym zakresie dokumentacją i przepisami;
  • Przygotowywanie i składanie wniosków do planów remontów zbiornika wodnego;
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowań przetargowych na prace remontowe lub budowlane na zbiorniku wodnym;
  • Pełnienie zastępstwa podczas nieobecności kierownika zbiornika wodnego w Turawie.

Warunki pracy:
  • Praca w biurze na Zbiorniku Wodnym Turawa,
  • Praca w terenie,
  • Praca przy komputerze.

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: wyższe kierunek: inżynieria środowiska, budownictwo, budownictwo wodne lub pokrewne;
  • 1 rok doświadczenia zawodowego w danym obszarze;
  • Znajomość prawa wodnego;
  • Znajomość prawa budowlanego;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • Korzystanie z pełni praw publicznych;
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowe:
  • Uprawnienia budowlane w zakresie budownictwa hydrotechnicznego lub budownictwa ogólnego;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność organizacji czasu i miejsca pracy.

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • dokument potwierdzający posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie budownictwa hydrotechnicznego lub budownictwa ogólnego;
  • kopia prawa jazdy kat.B;

Termin składania dokumentów: 18.08.2017
Decyduje data stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu.

Inne informacje:
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
Dokumenty należy składać lub przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem specjalista ds. hydrotechnicznych
Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie lub nie będą zawierały któregokolwiek z wymaganych w niniejszym ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane/o ważności aplikacji decyduje data stempla pocztowego w przypadku wysłania pocztą lub data wpływu w przypadku osobistego dostarczenia dokumentów/
Wszystkie oświadczenia ,CV/życiorys i list motywacyjny muszą być opatrzone data i własnoręcznym podpisem
Kandydaci dopuszczeni do postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie. Brak odpowiedzi jest równoznaczny z nie zakwalifikowaniem .
Rekrutacja odbędzie się w siedzibie Zarządu Zlewni Środkowej Odry w Opolu ul. Odrowążów 2 .
W procesie rekrutacji zostaną przeprowadzone: analiza dokumentów aplikacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna.
Dokumenty aplikacyjne nieodebrane w ciągu 3 miesięcy od zakończenia procedury konkursowej na w/w stanowisko oraz nie spełniające wymogów formalnych zostaną komisyjnie zniszczone.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

Jesteśmy jednostką budżetową, podległą Prezesowi Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej. Zajmujemy się realizacją zadań związanych z utrzymywaniem oraz zarządzaniem wodami i urządzeniami wodnymi.

W swojej działalności kierujemy się zasadą zrównoważonego rozwoju. Dbamy o zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości wody na potrzeby rolnictwa, przemysłu, turystyki i rekreacji, a także o ochronę zasobów wodnych przed zanieczyszczeniami oraz ich nadmierną i niewłaściwą eksploatacją. Chronimy przed skutkami i zapobiegamy zjawiskom powodzi i suszy. Odpowiadamy też za zapewnienie odpowiednich warunków do żeglugi pasażerskiej i towarowej.