Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. projektów

Pracodawca: Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań SA Numer referencyjny: 1/2019 Data publikacji: 19 lipca 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Poszukujemy komunikatywnej, zorganizowanej, dynamicznej i mobilnej osoby do współpracy w tematyce opakowań i recyklingu. Okres próbny 3 miesiące, docelowo z dalszym zatrudnieniem.

Zapraszamy osoby zorientowane i zainteresowane następującymi zagadnieniami: recykling opakowań, gospodarka odpadami komunalnymi i odpadami opakowaniowymi, technologie i procesy recyklingu, ecodesign opakowań, edukacja ekologiczna.

Zadania po okresie wdrożenia:

  • Pomoc przy organizacji szkoleń dla przedsiębiorców
  • Wsparcie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń i różnych działań z edukacji ekologicznej i ecodesignu, przetwórstwa odpadów
  • Pisanie materiałów informacyjnych i edukacyjnych
  • Współpraca przy działaniach doradczych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska, opakowalnictwo, technologie recyklingu, materiałoznawstwo, tworzywa sztuczne, inżynieria środowiskowa, gospodarka odpadami (i pokrewne kierunki)
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Obsługa komputera: MS Office.
• Język angielski poziom – komunikatywny, wysokie rozumienie źródeł pisanych, poziom zaawansowany będzie atutem
• Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeniowy
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pakiet opieki medycznej oraz dofinansowanie karty sportowej po okresie próbnym

Inne informacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.a. z siedzibą w Warszawie 02-758 przy ul. Mangalia 4 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań SA

Rekopol wiodąca organizacja odzysku opakowań na polskim rynku – świadcząca usługi w sektorze B2B w zakresie realizacji obowiazku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowyck . Naszymi klientami są największe światowe i polskie marki.