Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska - Łódź

Pracodawca: Remondis Sp z o. o. Numer referencyjny: Specjalista ds. ochrony środowiska - Łódź Data publikacji: 08 lipca 2019 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Nadzór działań związanych z uzyskaniem pozwoleń i zezwoleń działalności Spółki,
  • Koordynowanie działań dotyczących gospodarowania odpadami w oparciu decyzje i kontrakty,
  • Nadzór działań dotyczących kontroli WIOŚ i Urzędu Marszałkowskiego,
  • Współpraca z działem logistyki,
  • Bieżąca analiza danych ilościowych i jakościowych w zakresie gospodarki odpadami,
  • Przygotowanie sprawozdań i statystyk dla Urzędów i na potrzeby spółki,
  • Reprezentowanie Spółki przed administracją samorządową i innymi organami kontroli

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziana Ochrona Środowiska, Inżynieria Środowiska),
  • Jesteś skrupulatny, odpowiedzialny,
  • Jesteś samodzielny, umiesz pracować w zespole,
  • Posiadasz znajomość zagadnień z obszaru: ochrony środowiska w tym funkcjonujących pozwoleń na wytwarzanie i odzysk odpadów,
  • Mile widziane doświadczenie w branży związanej z gospodarka odpadami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów.

Inne informacje

Do CV proszę dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Remondis Sp z o. o.

To co wyróżnia REMONDIS na tle innych podmiotów prywatnych działających w gospodarce recyklingowej w Polsce, to rozbudowana sieć własnych sortowni odpadów opakowaniowych i komunalnych, instalacji do produkcji paliwa alternatywnego, recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także organizacje odzysku EKO-PUNKT S.A. oraz ELECTRO-SYSTEM S.A.

Usługi oferowane przez przedsiębiorstwa grupy REMONDIS obejmują bardzo szeroki wachlarz zadań, z których główne to: gospodarka wszelkiego rodzaju odpadami i recykling oraz utrzymanie porządku i czystości. Ponadto wyspecjalizowane spółki-córki świadczą usługi w takich obszarach biznesowych, jak: elektrorecykling, gospodarka wodno-ściekowa, czy zarządzanie strumieniami surowców.