Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów OZE

Pracodawca: Respect Energy S.A. Numer referencyjny: 169331 Data publikacji: 08 listopada 2023 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę farm wiatrowych oraz fotowoltaicznych
  • negocjacje i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • przedstawianie ofert w celu zachęcenia właścicieli gruntów do nawiązania współpracy

Wymagania

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem gruntów
  • znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, także pod presją czasu i w zmieniających się okolicznościach
  • komunikatywność, asertywność, empatia i umiejętność budowania relacji
  • wytrwałość i ambicja w dążeniu do celu

Oferujemy

To oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę benefitową, kartę MultiSport po okresie próbnym
  • Platforma do nauki języków obcych eTutor

Respect Energy S.A.

Respect Energy jest jedną z największych, niezależnych spółek na rynku energii elektrycznej w Polsce, która jako pierwsza zaoferowała swoim klientom w 100% zielony mix energetyczny, pochodzący z odnawialnych źródeł takich jak: słońce, wiatr, woda i biogaz.

Działalność Respect Energy opiera się na kilku filarach, m.in.: międzynarodowym obrocie energią elektryczną, prawami majątkowymi oraz gwarancjami pochodzenia, a także sprzedaży energii do odbiorców końcowych i działaniach promujących dostęp do czystej energii. Respect Energy inwestuje w infrastrukturę służącą do wytwarzania zielonej energii, głównie w farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, poszerzając w ten sposób własne portfolio odnawialnych źródeł energii i rozbudowując ofertę dla klientów. Firma działa obecnie na 23 rynkach i współpracuje z grupą ponad 600 wytwórców energii.

Organizacja CICERO Shades of Green przyznała inwestycjom Respect Energy najwyższą notę CICERO Dark Green.