Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier jakości

Pracodawca: Rockfin Sp. z o.o. Numer referencyjny: 188035 Data publikacji: 10 stycznia 2023 Lokalizacja: Małkowo - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu
  • Kontrola elementów, materiałów, konstrukcji
  • Kontrola jakości bieżącej produkcji
  • Zlecanie wykonania badań nieniszczących i nadzór nad ich realizacją
  • Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu
  • Nadzór nad komponentem, wyrobem niezgodnym
  • Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy
  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości bądź zbliżonym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki i/lub spawalnictwa
  • Uprawnienia VT / IWI

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Rockfin Sp. z o.o.

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.