Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Numer referencyjny: 1/2020 Data publikacji: 02 marca 2020 Lokalizacja: Sękowo - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Ewidencja i prowadzenie bieżących spraw związanych z gospodarką odpadami,
  • Sporządzenie dokumentacji, uzyskiwanie wymaganych pozwoleń i decyzji oraz bieżący nadzór nad aktualnością (pozwolenia wodnoprawne, pozwolenie zintegrowane, KIP, decyzje środowiskowe),
  • Doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji ochrony środowiska,
  • Współpraca z jednostkami kontroli oraz organami administracji samorządowej,
  • Prowadzenie wewnętrznych kontroli dot. ochrony środowiska.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (w zakresie ochrony środowiska lub pokrewnego),
  • Znajomość przepisów prawnych (Prawo ochrony środowiska, prawo wodne).
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy

  • Umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Sano jest producentem produktów do żywienia zwierząt. Posiadamy pozwolenie zintegrowane oraz liczne pozwolenia wodno-prawne. Sano jest też właścicielem gospodarstwa rolnego. Uprawimy zboża na powierzchni ok. 1800 ha i hodujemy około 2000 sztuk bydła.