Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Regionalny przedstawiciel ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: SARPI Dąbrowa Górnicza sp. z o.o. Numer referencyjny: SDGReg Data publikacji: 11 lutego 2019 Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Spalanie, kogeneracja, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

Spółka zarządzająca jednym z najnowocześniejszych i największych w Polsce zakładów przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, należąca do międzynarodowego koncernu będącego światowym liderem branży poszukuje kandydatów na stanowisko: Regionalny przedstawiciel ds. gospodarki odpadami

Opis stanowiska:
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami firmy,
  • poszukiwanie nowych klientów i nowych możliwości biznesowych,
  • realizacja planów sprzedaży i przyjętej polityki handlowej Spółki,
  • przygotowywanie raportów i analiz handlowych,
  • wspieranie działań marketingowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane) techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży usług w kanale B2B,
  • dostępność i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra znajomość pakiet MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.

SARPI Dąbrowa Górnicza sp. z o.o.

Spółka SARPI Dąbrowa Górnicza prowadzi jedną z najnowocześniejszych i największych w Polsce spalarni odpadów przemysłowych i niebezpiecznych.
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi unieszkodliwiania odpadów dla klientów przemysłowych, instytucjonalnych oraz samorządowych. Prowadzimy proces technologiczny połączony z odzyskiem energii, zapewniający pełne bezpieczeństwo ekologiczne na wszystkich etapach unieszkodliwiania. Należymy do francuskiej grupy SARP Industries SA, będącej częścią koncernu Veolia, światowego lidera w zakresie usług na rzecz ochrony środowiska, gospodarki odpadami, gospodarki wodnej i usług energetycznych.