Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inspektor ds. technicznych

Pracodawca: Saur Neptun Gdańsk Numer referencyjny: Inspektor ds. technicznych Data publikacji: 18 października 2017 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą polegały na obsłudze technicznej zagadnień dotyczących systemów wodociągowych i kanalizacji sanitarnej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego w zakresie inżynierii sanitarnej,
  • znajomości zagadnień dotyczących systemów wodociągowych i kanalizacji sanitarnej,
  • znajomości Ms Office oraz programów graficznych np.: MicroStation, AutoCAD,
  • podstawowej znajomości zagadnień związanych z systemami GIS,
  • zdolności zarządczych, dynamizmu w działaniu, otwartości na zmiany
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Osobom zatrudnionym oferujemy:
  • ambitne zadania oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminowość wypłaty świadczeń,
  • pakiet socjalny (m.in. karty Multisport),
  • pakiet medyczny,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy.

Inne informacje

Oferty prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@sng.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. tj. Dz. U. 2016, poz. 922)”.

Saur Neptun Gdańsk

SNG S.A. działa w Gdańsku od lipca 1992 roku. Jest pierwszą spółką joint-venture utworzoną w kraju Europy Środkowej w celu świadczenia usług wodociągowo-kanalizacyjnych w mieście.

SNG S.A. obsługuje około 500 000 mieszkańców z terenu miasta Gdańska i miasta Sopotu.