Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Inspektor ds. technicznych

Pracodawca: Saur Neptun Gdańsk Numer referencyjny: Inspektor ds. technicznych Data publikacji: 28 grudnia 2017 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą polegały na obsłudze technicznej zagadnień dotyczących produkcji wody, oczyszczania ścieków oraz systemów wodociągowych i kanalizacji sanitarnej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego w zakresie inżynierii sanitarnej,
  • znajomości zagadnień dotyczących systemów wod-kan oraz produkcji wody i oczyszczania ścieków,
  • znajomości Ms Office,
  • zdolności zarządczych, dynamizmu w działaniu, otwartości na zmiany,
  • znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:
  • znajomość programów graficznych np.: MicroStation, AutoCAD,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami GIS.

Oferujemy

Osobom zatrudnionym oferujemy: ambitne zadania oraz możliwość rozwoju zawodowego, pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku, terminowość wypłaty świadczeń, pakiet socjalny (m.in. karty Multisport), pakiet medyczny dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony oraz dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy.

Inne informacje

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. tj. Dz. U. 2016, poz. 922)”.

Saur Neptun Gdańsk

SNG S.A. działa w Gdańsku od lipca 1992 roku. Jest pierwszą spółką joint-venture utworzoną w kraju Europy Środkowej w celu świadczenia usług wodociągowo-kanalizacyjnych w mieście.

SNG S.A. obsługuje około 500 000 mieszkańców z terenu miasta Gdańska i miasta Sopotu.