Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Asystent ds. ochrony środowiska

Pracodawca: SEKA S.A. Numer referencyjny: 2/DH/Katowice/2022 Data publikacji: 29 września 2022 Lokalizacja: Katowice i okolice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Wsparcie pracy specjalisty ds. ochrony środowiska w zakresie:

  • sporządzania pism w imieniu Klientów, w zakresie interpretacji przepisów kierowanych do różnych organów, np. Ministerstwa Środowiska, WIOŚ, Urzędów Miasta, Gmin, Starostw,
  • przygotowywania raportów KOBiZE,
  • przygotowywania zestawień o odpadach,
  • przygotowywania sprawozdań za korzystanie ze środowiska wraz z naliczaniem opłat,
  • pozyskiwania dokumentów,
  • opracowywania dokumentacji środowiskowych na postawie których wydawane są decyzje,
  • prac biurowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w dziedzinie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewnym,
  • samodzielność z dobrą organizacją pracy własnej, komunikatywność,
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie,
  • dobra znajomością MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę na ½ etatu,
  • stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy,
  • pracę w jednej z największych firm zajmujących się szkoleniami i nadzorem BHP, o uznanej marce w Polsce, w zaangażowanym i zgranym Zespole,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania,
  • bogaty pakiet socjalny i opiekę zdrowotną.

Inne informacje

SEKA S.A. w Katowicach poszukuje obecnie osoby na stanowisko.

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:
Klauzula informacyjna i zgody
Informujemy, że:
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa,
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – drogą elektroniczną na adres: odo@seka.pl  lub listownie na adres siedziby SEKA S.A., ul. Paca 37, 04-386 Warszawa;
Twoje dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. SEKA S.A. będzie przetwarzała Twoje dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazisz na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie;
Odbiorcą Twoich danych osobowych  poza Administratorem, są podmioty współpracujące z Administratorem, które wspierają nas w naszej działalności oraz zapewniają nam wsparcie techniczne i informatyczne dla wewnętrznych systemów IT oraz portale publikujące ogłoszenie rekrutacyjne;
Twoje dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Ciebie zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przechowywane przez 2 lata;
Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego;
Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji. Podanie przez Ciebie innych danych jest dobrowolne.

Jeżeli wyrażasz chęć uczestniczenia w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora, prosimy o umieszczenie pod treścią cv poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.

SEKA S.A.

SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy i funduszy unijnych oraz prowadzi działalność szkoleniową. Współpracuje na stałe z ponad 700 firmami i przeszkoliła do tej pory ponad 1 000 000 osób. SEKA S.A. została w latach 2003 – 2009, 2012 i w 2016 zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.