Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: SEKA S.A. Numer referencyjny: 1/Torun/2019 Data publikacji: 30 kwietnia 2019 Lokalizacja: Toruń oraz woj. kujawsko-pomorskie - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza (nieokreślony) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska,
  • naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
  • sporządzanie raportu z emisji zanieczyszczeń do powietrza (KOBiZE),
  • prowadzenie ewidencji odpadów,
  • przeprowadzanie audytów środowiskowych oraz sporządzanie z nich raportów,
  • raportowanie i sprawozdawczość do odpowiednich organów ochrony środowiska,
  • opracowywanie dokumentacji środowiskowej: wniosków, na podstawie których wydawane są pozwolenia i decyzje z zakresu ochrony środowiska:
- operaty wodnoprawne,
- zgłoszenia instalacji,
- wnioski na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
- wnioski do pozwoleń na wytwarzanie odpadów,
- wnioski do pozwoleń zintegrowanych,
- karty informacyjne przedsięwzięcia,
- raporty oddziaływania na środowisko

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii środowiska, ochrony środowiska lub pokrewnym,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska,
  • praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska,
  • mile widziane doświadczenie w WIOŚ, RDOŚ, starostwie powiatowym, urzędzie marszałkowskim, urzędzie gminy,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka komunikatywność,
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie,
  • dobra znajomość MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej do wniosków na podstawie których wydawane są decyzje z zakresu ochrony środowiska.

Oferujemy

  • dogodną formę współpracy (do uzgodnienia)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 30-letnim doświadczeniem, w prężnym i ambitnym zespole,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania,

Inne informacje

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CVna adres: srodowisko@seka.pl

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa,

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@seka.pl

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz  Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym;

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej  rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych);

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

Po dniu wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach  gdy  podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.”

Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie
z wybranymi osobami.

SEKA S.A.

SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy i funduszy unijnych oraz prowadzi działalność szkoleniową. Współpracuje na stałe z ponad 700 firmami i przeszkoliła do tej pory ponad 1 000 000 osób. SEKA S.A. została w latach 2003 – 2009, 2012 i w 2016 zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.