Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. syntezy

Pracodawca: Selvita S.A. Numer referencyjny: 041 Data publikacji: 01 września 2017 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka, Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Zadania:

  • planowanie i modyfikacja ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturowo-patentową
  • prowadzenie syntez organicznych (w tym związków chiralnych), zgodnie z założonymi ramami czasowymi
  • definiowanie ryzyk projektowych
  • kontrola zarządzania surowcami/odczynnikami w projekcie
  • raportowanie wyników

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym, najchętniej przemysłowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, obowiązkowość, zaangażowanie

Oferujemy

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • stały rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę medyczną

Inne informacje

Miejsce pracy: Kraków lub Poznań (po kilkumiesięcznym przeszkoleniu w Krakowie).

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres e-mail: praca@selvita.com lub Dział rekrutacji, Selvita S.A., ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

Jednocześnie Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Selvita S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).

Selvita S.A.

Selvita jest polską firmą biotechnologiczną działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych przede wszystkim w obszarze onkologicznym. Zajmuje się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych i budową rozwiązań informatycznych wspierających projekty innowacyjne.
Selvita została założona w 2007 r. Obecnie zatrudnia ponad 350 pracowników, z czego 1/3 posiada stopień doktora. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie, w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.