Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier Konstruktor

Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Numer referencyjny: 120881 Data publikacji: 08 lipca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów technicznych indywidualnie lub w zespole
  • Odpowiedzialność za aspekty techniczne związane z przypisanymi częściami obrotowymi
  • Wsparcie zakładów produkcyjnych i naprawczych
  • Inicjowanie nowych projektów przyczyniających się do spełnienia celów biznesowych lini silnikowej CFM56
  • Działanie zgodne z LEAN
  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji swojej pracy

Wymagania

  • Stopień Magistra lub Inżyniera w zakresie mechaniki i budowy maszyn.
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak również w międzynarodowym zespole
  • Umiejętność realizacji założonych celów i pracy nad kilkoma równoległymi zadaniami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)

Mile widziane:

  • Znajomość budowy silników lotniczych.
  • Certyfikacja MRB, doświadczenie w pracy nad Departure Recors
  • Znajomość Metody Elementów Skończonych

Oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie
  • Indywidualne Konto Emerytalne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami w przemyśle
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Działania prorodzinne, elastyczne godziny pracy, pokój rodzica
  • Program doktoratów wdrożeniowych
  • Wsparcie licznych grup zainteresowań
  • Największą w Polsce rowerownię z pełnym wyposażeniem
  • Wsparcie zdrowego trybu życia
  • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie Buddyego
  • Referral Program

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca
i Obsługowa.

W związku z rozwojem Zespołu Technologii Kosmicznych, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko: inżyniera ds. programowania systemów wbudowanych